Kategorie: Wszystkie | Aktorzy | Filmy | Książki | Muzyka | Postacie Fikcyjne | Seriale
RSS

Postacie Fikcyjne

wtorek, 14 sierpnia 2012

             Harry, Hermiona i Ron.

Każdy kiedyś oglądał chociaż kawałek przygód młodego czarodzieja, rozwijającego się coraz bardziej w swoim fachu. 8 filmów 7 książek wspaniałych przydód Harrego Pottera i przyjaciół oraz zmagania się z wrogami.

Jak w każdym przypadku, Harry, Hermiona i Ron są postaciami wymyślonymi przez autorkę, jednak dla nas, nabrały osobowości. Teraz Daniel Radcliffe jest Harrym już na zawsze.

Podsumowują, przykro, ale Daniel nie jest Danielem, jest Harrym Potterem. :)

Ci dwaj panowie grają braci i poza planem są kumplami.

Stefan i Damon to podstawowi i najważniejsi bohaterowie Pamiętników Wampirów.
Obydwaj zasłyneli dzięki roli w kultowym projekcie i są kojarzeni z granymi przez siebie postaciami.

Wiele ludzi piszę opowiadania dotyczące przeszłości Damona czy Stefana, duża część także wymyśla fakty o chłopakach. Jednym słowem tworzymy biografię postaci, które tak naprawdę są po prostu wymyślone.

Bardzo często przypisujemy cechy bohaterów których grają do aktora. Np: Damon- arogancki, nie dba o nikogo i  jest samolobny. A w rzeczywistości Ian prowadzi swoją organizację (Ian Somerhalder Fundation) pomagającą zwierzętą, sprzątającą zanieczyszczenia i odpady z plaż, bulwarów i innych miejsc publicznych.

Podsumowując Damon i Stefan już zawsze zostaną dla nas Damonem i Stefanem :)

Chyba każdy słyszał o sadzę Zmierzch. Każdy kto oglądał choć jedną z części, zna kilku podstawowych bohaterów, Edwarda i Belle i Jacoba.

Zmierzchomaniacy, czyli bardzo oddani fani sagi, znają wszystkich i wszystko o ich postaciach. Dla jednych jest to Robert Pattinson dla innych po prostu Edward.

Nie ma co do tego wątpliwości, że lepiej jest nam uzywać imienia postaci niż aktora. Dlaczego? Otóż dlatego, że w filmie który oglądamy, imię postaci jest uzywanie co najmniej 10 razy co zostaje nam w pamięci i kojarzy nam się z daną osobą.

Podsumowując mimo tego, że znamy imiona aktorów z Sagi zmierzch i tak na zawsze zostaną dla nas Cullenami.

                          madziaaaa97