Filmy

czwartek, 16 sierpnia 2012

       Jak upolować faceta

Historia Stephanie Plum i Joe Morelliego. Steph w pogoni za pieniędzmi których jej brakuje poszła pracować w firmie kuzyna Vinniego, zajmującej się ściganiem zbiegłych przestępców.

Gdy dochodził wiadomość by złapać Morelliego, Stephanie odrazu chce wziąć to na siebie. Jak się okazuje chodziła z Joem w liceum i z pewnego powodu mieli niedokończone porachunki.

Dziewczyna uczy się strzelać ze "Strażnikiem" który ma jej pomóc w razie czego.

Drogi Steph i Joego połaczyły się, zaczęli ze sobą współpracować nad bardzo ważną sprawą, od której zalezy zycie kilku osób.

       Gorąco polecam madziaaaa97

16:11, madziaaaa97 , Filmy
Link Dodaj komentarz »
środa, 15 sierpnia 2012

        Ilu miałaś facetów?

Historia Ally, która pewnego dnia przeczytała w gazecie że zwykła amerykańska dziewczyna miała 10.5 kochanka, podczas gdy Ally miałam już ....19?!

Zdesperowana dziewczyna obiecała sobie że 20 zostanie jej meżem.

Dziewczyna sporządza listę facetów z którymi spała, szukając wśród nich tego jedynego. Gdy myśli że już znalazła pojawia się tajemniczy sąsiad z naprzeciwka. W sumie cały czas był, pomagał jej namierzyć pewnych gości, lecz nie była ona świadoma że to czego szuka ma na wyciągnięcie ręki.

Muzyk, przystojny, ma swój zespół i .... spał z ponad setką kobiet wiec liczba kochanków Ally mu nie przeszkadza ... Jednak nie wszystko potoczyło się pomyśle ... Pokłócili się...

Jak się skończyło? :)

  Gorąco polecam madziaaaa97

19:24, madziaaaa97 , Filmy
Link Dodaj komentarz »

     Brzydka Prawda.

Film powstał w 2009 roku.Przedstawia nam faceta prowadzącego w TV program "the ugly truth", który uważa że dla nich liczy się tylko seks i nic wiecej i kobietę, Abby, która dzwoni do niego, aby udowodnić mu, że nie każdy facet jest taki sam i trafią się wyjątki.

Okazuje się, że jest ona producentką w stacji telewizyjnej, która własnie zatrudniła tego samego faceta z którym wczoraj się kłóciła na wizji przez telefon.

Historia toczy się w niesamowitym tempie, mimo że jest to komedia romantyczna, nic na to nie wskazuje na samym początku filmu. Mike pomaga Abby zdobyć faceta jej marzeń, lecz pomiędzy pomocą zakochuje się w niej co zupełnie go zmienia.

Czy będą razem ? '

              Polecam madziaaaa97

14:30, madziaaaa97 , Filmy
Link Dodaj komentarz »

         Beastly

Film powstał w 2011 ukazując nową, współczesną, troszeczkę inną wersje kultowej bajki  "Piękna i Bestia"

Zadufany w sobie chłopak, uważa że ludzie brzydcy są gorsi i nie zasługuja na nic. 

Zła czarownica zamienia pieknisia w Bestię, dając mu przy tym rok na znalezienie prawdziwej miłości, w innym razie zostanie taki na zawsze.

Nie chcę opowiadac całej historii bo i po co. Powiem tylko, że dziewczyna akceptuje wygląd "bestii" i zaprzyjaźnia się z nim. Co potem się wydarzyło .....

             Polecam madziaaaa97

14:20, madziaaaa97 , Filmy
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 13 sierpnia 2012

Na horyzoncie pojawia się kolejna komedia o tematyce ślubu i wieczoru kawalerskiego.
                SPADAJ, TATO!

Ja widzimy na plakacie, ojciec i syn całkowicie inni a jednak spokrewnieni. Szalona komedia z Adamem Sandlerem gwarantuje ubaw jakiego mało.

Ojciec, którego nie było w zyciu swojego syna nagle zjawia się na jego wesele i chce wszystko naprawić. Hmmm,...

Czy udaje im się dojść do porozumienia i czy ślub przebiega zgodnie z planem ? Tego dowiemy się po obejrzeniu SPADAJ, TATO.

13:47, madziaaaa97 , Filmy
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 12 sierpnia 2012

Bardzo przyjazna, śmieszna i pouczająca komedia. Jak widzimy na obrazku wyżej jest głównie o relacji czterech facetów i ich zabawnych przygodach na wieczorze kawalerskim. Z pozoru można pomyślec że to tania podróbka Kac Vegas. Nie! Nic podobnego. Kac Vegas a Kochanie, poznaj moich kumpli to totalnie inne produkcje nie mające ze sobą wiele wspólnego. Ja podobieństw wielkich nie znalazłam. W każdym bądź razie, tym razem opowiadają nam historie pana młodego, który na wakacjach zakochał się w dziewczynie i oświadczył jej się. Uwaga... on jest Brytyjczykiem ona ....Australijką. Podróż chłopaków nie odbywa się bez zbędnych komplikacji.

Panna młoda zażyczyła sobie, że jej wybranek ma przyjechać dzień przed ślubem by poznać jej rodzinę. Tak też się stało.

Na obrazku od lewej strony: Panna młoda, matka panny młodej i siostra panny młodej.
Rodzina okazała się ....... specyficzna i bogata. Aby dowiedzieć się dalej musicie obejrzeć.

Oczywiście jak przystało na komedie wszystko DOBRZE SIĘ SKOŃCZYŁO I ŻYLI DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE.!

 

        Polecam madziaaaa97

19:19, madziaaaa97 , Filmy
Link Dodaj komentarz »

Wyruszamy już po raz 3 w wyjątkową podróż z czwórką bohaterów popularnego Madagaskaru. Alex, Gloria, Marti i Melman sprawiają że ponad półtorej godziny w kinie czy na sofie przez telewizorem spędzamy z przyjemnością. Tym razem gonią za pingwinami, które są w Monte Carlo. Wiele zabawnych dialogów, scen z udziałem słynnego Króla Juliana oraz dwójką jego pomocników. Komedia rodzinna, dla każdego. Nieważne czy masz 10 lat czy 60. Nasi ukochani bohaterowie trafiają do cyrku, gdzie spotykają rosyjskiego lwa.

Pomimo początkowych spięć, dają radę zrobić wszystko i naprawić niezbyt udany cyrk. Jak to bywa w takich filmach, wszyscy po drodze zaprzyjaźniają się i stają się rodziną. Mieszkańcy nowojorskiego ZOO zapewniają nam przednią zabawę. Nie zdradzę zakończenia, ale mogę powiedzieć, że wszystko skończyło się tak, jak powinno.

18:03, madziaaaa97 , Filmy
Link Dodaj komentarz »