Kategorie: Wszystkie | Aktorzy | Filmy | Książki | Muzyka | Postacie Fikcyjne | Seriale
RSS
wtorek, 14 sierpnia 2012

                  Ashton Kutcher

                                                  (ur. 7 luty 1978r.)

Tego pana na pewno wszyscy zanają. Zagrał w licznych komediach romantycznych jak i serialach. Wiele kobiet wzdycha do niego, gdyż olśniewa niespotykanym urokiem.

Ashton ma irlandzkie, niemieckie i czeskie pochodzenie.
Na początku swojej drogi do kariery zajmował się modelingiem. W 1997 roku podjał prace w NY jako model i rok później również jako model pracował w LA. Pracował m.in w takich firmach jak Versace i Calvin Klein.

Jego przygoda z aktorstwem zaczęła się w 1999 roku, grał w serialach, reklamach (m.in Pizzy Hut) a następnie w filmach.

Do tej pory zagrał w ponad 21 filmach. Jego najnowsze to " Sylwester w NY" i " Sex Story"
Ashton nie tylko jest aktorem, jest także producentem i reżyserem niektórych filmów w których bierze udział.
 Co do seriali gra obecnie w "DWÓCH I PÓŁ" emitowanych w Polskiej Telewizji Comedy Central. 

                                                                           madziaaaa97

16:05, madziaaaa97 , Aktorzy
Link Dodaj komentarz »

Chyba każdy słyszał o sadzę Zmierzch. Każdy kto oglądał choć jedną z części, zna kilku podstawowych bohaterów, Edwarda i Belle i Jacoba.

Zmierzchomaniacy, czyli bardzo oddani fani sagi, znają wszystkich i wszystko o ich postaciach. Dla jednych jest to Robert Pattinson dla innych po prostu Edward.

Nie ma co do tego wątpliwości, że lepiej jest nam uzywać imienia postaci niż aktora. Dlaczego? Otóż dlatego, że w filmie który oglądamy, imię postaci jest uzywanie co najmniej 10 razy co zostaje nam w pamięci i kojarzy nam się z daną osobą.

Podsumowując mimo tego, że znamy imiona aktorów z Sagi zmierzch i tak na zawsze zostaną dla nas Cullenami.

                          madziaaaa97

"The Secret Circle" czyli

                    "Tajemny Krąg"

Cała opowieść zaczyna się od tajemniczego pożaru, w którym ginie matka Cassie Blake. Dziewczyna zmuszona jest zamieszkać z babcią w rodzinnej miejscowoście mamy Chance Harbor. Od samego początku ludzie dziwnie reaguje, kiedy dowiadują się że jest córką Ameli Blake.

Cassie idzie do tamtejszej szkoły. Spotyka grupke przyjaciół: Dianę, Jake, Adama, Faye i Melisę.

Dziewczyna nie wie nic o magii, która jest obecna w jej rodzinie, jak i w rodzinie jej nowo poznanych przyajciół. Przez piewnien czas dowiaduje się tego kim jest, kim była jej matka, babcia i prawdopodobnie wcześniejsze pokolenie. Dowiaduje się także, że drzemie w niej moc sławnego czarownika, władającego czarną magią, który jest jej ojcem.

Przyjaciele łączą się w Krąg. Mogą uzywać magii tylko w swojej obecności, nie w pojedynkę. Jednak Cassie może sama czarować. Czarną magią, z która nieustannie walczy by nie zawładnęła nią.

Bohaterownie zmagają się ze złymi czarownikami, chcącymi odebrać im moce. Czy im się to udaje ... musicie obejrzeć i sami to zobaczyć.

Serial jest oparty na książce L.J Smith o tym samym tytule. (jak the vampire diaries)

Został nakręcony tylko jeden sezon, dlasza część z powodu małej oglądalości została wycofana ze stacji CW. Dalsze losy są nieznane.

Odcinki nie są emitowane w Polsce, trzeba objerzeć ONLINE na strone www.playtube.pl bądź www.zalukaj.pl

Goraco polecam THE SECRET CIRCLE

                        madziaaaa97

14:09, madziaaaa97 , Seriale
Link Dodaj komentarz »

       "The Vampire Diaries", czyli

                         "Pamietniki Wampirów"

Serial opowiada historie dwóch braci, wampirów, i jeden nastoletniej dziewczyny. Bracia po długiej rozłące spotykają się znowu w tym samym mieście co kiedyś.

Po lewo: Paul Wesley (Stefan Salvatore), po prawo: Ian Somerhalder (Damon Salvatore)

Przez dłuższy czas nienawidzący sie bracie, znów podają sobie rece w geście zgody. Stefan, młodszy, wraca do szkoły by prowadzić namiastke normalnego zycia. Spotyka tam Elenę. Dziewczynę, która niedawno straciła rodziców w wypadku i sama otarła się o śmierć... Gdyby nie Stefan on także by zginęła, lecz tego nie pamięta.

I historia zaczyna się rozwijać. Elena jest sobowtórem Katheriny, wapirzycy, która przemieniła braci i rozkochała ich obydwu w sobie. Stefan zakochany w Elenie po uszy i Damon, nieświadomy swoich uczuć, ciągle kochający Katherinę.

Po jakimś czasie okazuje się że Katherina żyje i nigdy nie kochała Damona tak, jak on kochał ją. Był dla niej tylko zabawką. Za to darzyła uczuciem Stefana, który teraz nie odwzajemnia jej uczucia, kocha Elenę.

wrogowie, wampiry, wilkołaki, czarownice, przyjaźń, miłość dwóch braci do jeden dziewczyny. Dużo akcji dzieje się w jednym odcinku dostarczajac nam wystarczająco wrażeń, niestety gdy 40 minut serialu dobiegnie końca, my zastanawiamy się już co będzie w następnym, jak to się potoczy, kto zginie?

Serial, na podstawie książki L.J Smith o ty samym tytule. Jednak w książce możemy znaleźć coś innego. Nie wszystkie fakty są takie same co czyni Pamiętniki wampirów świetnym serialem dla młodzieży, dzieci jak również i dorosłych.

Elena, Stefan, Damon... miłosny trójkąt.

Plakat ukazujący wszystkie postacie z pierwszego sezonu (sezonów jest 3, od września 2012 rusza sezon 4)

Lewa strona pod ścianą: Matt Donavan (zwykły chłopak, były ludzki chłopak Eleny)
Bonnie Benett (przyjaciółka Eleny, czarownica z rodu Bennetów)
Tyler  (kolega ze szkoły, nie jest nikim ważnym w pierwszym sezonie, potem staje się przyjacielem, chłopakiem przyjaciółki Eleny, Caroline)
PIERWSZY PLAN: od lewej; Stefan Salvatore, Elena Gilbert i Damon Salvatore.
Jenna Gilbert ( ciotka Eleny i Jeremiego, ma pełną opiekę nad nimi po śmierci rodziców, umiera w 2 sezonie)
Alaric "Rick" Salzman (nauczyciel historii za dnia a w nocy łowca wampirów, zaprzyjaźnia się z Damonem, jest chłopakiem Jenny a po jej śmierci mieszka z Eleną i jej bratem.)
Caroline Forbes (dziewczyna zostaje przemieniona w wampira przez Katherine gdy leży chora w szpitalu, jest przyajciółką Eleny i dziewczyną wilkołaka Tylera)
Jeremy Gilbert (brat Eleny, pomaga Rickowi z wampirami, zaprzyjaźnia się z Tylerem i Mattem)

W każdym nowym sezonie przybywa postaci. Jedną są krótko, inne goszczą trochę dłużej a jeszcze inne, sa tak kochane, że są już na stałe.

Pod koniec drugiego sezonu i cały trzeci wprowadzona została Rodzina Pierwotnych ( Oryginal Family) Wśród nich jest wróg braci, Klaus ( Joseph Morgan czwarty od lewej)

Rodzina jest wampirami pierwszymi, stworzonymi zaklęciem. Matka tak bardzo chciała uchronić dzieci że zamieniła je w wampiry.... Piątka rodzeństwa. Rebekah, Elijah, Kol, Finn i Klaus- hybryda (wampir i wilkołak w jednym)

Tak prezentują się dotąd sezony. Bardzo sympatyczny dla oka serial. Wiele się dzieje. Polecam tym, którzy lubują się w tym, jak ja :)

Gorąco polecam PAMIĘTNIKI WAMPIRÓW

                         madziaaaa97

13:45, madziaaaa97 , Seriale
Link Dodaj komentarz »

  DATING RULES FROM MY FUTUR SELF.

Serial opowiada nam o dziewczynie, Chloe, która nie przywiązuje wagi do zdrowego odżywiania, miłości czy chociażby ubioru.

Aktorka nazywa się Candice Accola. (gra w The Vampire Diaries Caroline Forbes)

Dziewczyna zajmuję się podrywaniem facetów, imprezowaniem z przyjaciółmi (z którymi mieszka) Ogólnie można powiedzieć, że prowadz sobie beztroskie życie oparte na imprezach i przypadkowych znajomościach.

Pewnego dnia, gdy Chloe odbiera telefon, na ekraniku pojawia się Ona..?! Dziewczyna z telefony wyjaśnia kim jest i przede wszystkim dlaczego postanowiła do niej zadzwonić.

Chloe nie mówi nikomu o tym wydarzeniu. Po rozmowie ze "starszą wersją siebie" stara się zmienić. Czy jej się to uda ...? Tego jeszcze nie wiemy.

 

Serial jest krótki, zawiera tylko 9 odcinków i nie emituje go żaden z kanałów telewizji Polskiej. Niestety. Aby obejrzeć serial trzeba znaleźć go ONLINE.

( storna www.playtube.pl bądź inna z filmami i serialami)

Śmieszny i pouczający a zarazem ukazujący postawe niektórych kobiet.

    Gorąco polecam madziaaaa97

12:51, madziaaaa97 , Seriale
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 13 sierpnia 2012
"Gdybyście nie mogli być z osobą która jest waszym przeznaczeniem?" Niesamowity świat z książki Lauren Kate.

Na horyzoncie pojawia się kolejna komedia o tematyce ślubu i wieczoru kawalerskiego.
                SPADAJ, TATO!

Ja widzimy na plakacie, ojciec i syn całkowicie inni a jednak spokrewnieni. Szalona komedia z Adamem Sandlerem gwarantuje ubaw jakiego mało.

Ojciec, którego nie było w zyciu swojego syna nagle zjawia się na jego wesele i chce wszystko naprawić. Hmmm,...

Czy udaje im się dojść do porozumienia i czy ślub przebiega zgodnie z planem ? Tego dowiemy się po obejrzeniu SPADAJ, TATO.

13:47, madziaaaa97 , Filmy
Link Dodaj komentarz »

Three Days Grace, znany także jako 3DG i TDG

Mało osób o nim słyszało i jeszcze mniej wie jaką dobrą muzykę tworzą.
Kanadyjski zespół, założony w 1992r  gra alternatywny metal. Nie jest to muzyka przypadająca wszystkim do gustu. Jednakże mają swoich zwolenników.

Zaczynając od początku, Three days grace nosiło kiedyś inną nazwę, Groundswell ( wydali pod tą nazwą jedną płytę- "Wave of popular feelings")
Historia THREE DAYS GRACE rozpoczyna się w 1997 roku, kiedy to członkowie postanawiąją zmienić nazwę, która jest obecna do dnia dzisiejszego.

W 2003 roku udaje się chłopakom wydac debiutancką płytę "Three Days Grace" W szybkim tępie grono fanów zaczyna wzrastać a zespół cieszy się coraz większą popularnością. Trzy lata później, w 2006 roku zespół wydaje kolejną płytę, cieszącą się równie wielkim powodzeniem jak debiutancka. ("One X") Kolejne trzy lata i wydają następny album zatytułowany "Life starts now"

Jak dowiadujemy się teraz, najnowsza płyta ukaże się w październiku tego roku. "Transit of Venus" taką nazwą kusi nowy album.

W skład zespołu wchodzą: od prawej- gitarzysta Barry Stock, wokalista Adam Gontier, gitarzysta basowy Brad Walst i perkusista Neil Senderson. (skład obecny dziś)

Najpopularniejsze kawałki zespołu to : "Never Too Late" "Break" "Pain" "Animal I Have Become"

Wokalista ADAM GONTIER ma swoją osobną historię.

Przede wszystkim czaruje niesamowitym głosem, niesaowitymi tekstami pełnymi szczerości i dobrej muzyki. Ciekawostką jest to, że każda muzyka do każdej piosenki jest pisana na gitarze akustycznej, a potem dodawana jest gitara elektryczna i basowa.
Wracając do Adama, przez pewnie okres czasu miał problemy, jednak wsparcie przyjaciół, rodziny i fanów pozwoliło mu stanąc spowrotem na nogi i nagrać niesamowitą nową płytę. (One X)
Podsumowując, zespól ukazuje nam świetną muzykę, ambitne teksty w których słyszymy że słowa autora (Adama w tym wypadku) są szczere i pochodzą prosto z serca. Jest to jeden z zespołów który daje mi pozytywną energię i poczucie że świat może być lepszy.
  Gorąco polecam madziaaaa97

13:37, madziaaaa97 , Muzyka
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 12 sierpnia 2012

Bardzo przyjazna, śmieszna i pouczająca komedia. Jak widzimy na obrazku wyżej jest głównie o relacji czterech facetów i ich zabawnych przygodach na wieczorze kawalerskim. Z pozoru można pomyślec że to tania podróbka Kac Vegas. Nie! Nic podobnego. Kac Vegas a Kochanie, poznaj moich kumpli to totalnie inne produkcje nie mające ze sobą wiele wspólnego. Ja podobieństw wielkich nie znalazłam. W każdym bądź razie, tym razem opowiadają nam historie pana młodego, który na wakacjach zakochał się w dziewczynie i oświadczył jej się. Uwaga... on jest Brytyjczykiem ona ....Australijką. Podróż chłopaków nie odbywa się bez zbędnych komplikacji.

Panna młoda zażyczyła sobie, że jej wybranek ma przyjechać dzień przed ślubem by poznać jej rodzinę. Tak też się stało.

Na obrazku od lewej strony: Panna młoda, matka panny młodej i siostra panny młodej.
Rodzina okazała się ....... specyficzna i bogata. Aby dowiedzieć się dalej musicie obejrzeć.

Oczywiście jak przystało na komedie wszystko DOBRZE SIĘ SKOŃCZYŁO I ŻYLI DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE.!

 

        Polecam madziaaaa97

19:19, madziaaaa97 , Filmy
Link Dodaj komentarz »
"Uważaj czego pragniesz .... Bo możesz to otrzymać" Niesamowity świat z książki Kelly Creagh.